Rezerwacja on-line

Wynajem jachtów na Mazurach

Bezpieczeństwo, poczucie wolności, świetna zabawa – to właśnie możesz poczuć, jeżeli zdecydujesz się skorzystać z naszej oferty. Proponujemy Ci komfortowy wynajem jachtów na Mazurach. Wszystkie wyprodukowane przez nas jednostki są kompleksowo wyposażone i zapewniają pełną wygodę podczas rejsów. Dbamy o wysoki standard wykończenia każdej z nich, a dodatkowo przywiązujemy wielką wagę do najmniejszych szczegółów, dzięki temu nasze jednostki zapewniają bezpieczeństwo wszystkim żeglarzom.


Oferowany przez nas czarter jachtów kierujemy zarówno do osób prywatnych, jak i Klientów biznesowych. Na pokładzie naszych jednostek organizujemy udane imprezy integracyjne, które uświetniamy szeroką gamą produktów z wybranym przez naszych Klientów nadrukiem. Dzięki temu impreza firmowa staje się jednocześnie sposobem na wypromowanie własnej marki. Oprócz wynajmu jachtów zajmujemy się również ich sprzedażą. Dodatkowo, jeżeli nie masz patentu, proponujemy Ci czarterowe rejsy ze skiperem, który nie tylko zadba o bezpieczeństwo podczas wycieczki, ale również pokaże najciekawsze miejsca.


Możliwości


Nasze jachty

Wybierz jacht
Zobacz wszystkie

 • Mariner 24 - Rodzinno-turystyczny

  Mariner 24 to uniwersalny jacht rodzinny. Nowoczesna sylwetka, obszerne wnętrze i doskonałe właściwości nautyczne sprawiają przyjemność żeglowania. Jacht  żegluje szybko i jest łatwy w obsłudze.

   

  Rok budowy:

  2017

  Długość:

  7,62 m

  Szerokość:

  2,52 m

  Zanurzenie min/max:

  0,28/1,12 m

  Liczba koi:

  6

  Wysokość w kabinie:

  1,80 m

  Powierzchnia żagli:

  24 m²

  Silnik:

  4 KM  Zobacz • Phobos 21 - Pojemny i komfortowy

  Nowość z sezonu 2011 to niewielki jacht żaglowy Phobos 21. Pomimo małych rozmiarów zewnętrznych bardzo pojemny i komfortowy. Stylistycznie wyraźnie nawiązuje do większego brata Phobosa 25. Mimo niewielkich rozmiarów łódka jest bardzo stateczna i niezwykle komfortowa. Kadłub jest wysoki i szeroki w linii wodnej. Niewielkie zanurzenie pozwoli podejść do każdego brzegu. Zaprojektowany przez znanego regatowca Wojtka Spisaka Phobos 21 zaskoczy państwa łatwym prowadzeniem w każdych nawet trudnych warunkach. Dzięki dużym płetwom będzie się dawał precyzyjnie prowadzić w kursach na wiatr i podczas manewrów portowych. Wnętrze jest wysokie, dobrze doświetlone i wentylowane, tworząc jedną dużą przestrzeń, bez podziałów w postaci grodzi. Posiada typowy i sprawdzony układ 4 koje, z możliwością rozkładania do 6-ciu, kambuz i osobną, zamykaną kabinę WC.

   

  Polecany szczególnie do rodzinnego żeglowania, łatwy w obsłudze i stateczny jacht, który podejdzie do każdego brzegu i znajdzie miejsce w każdym porcie.

   

   

  Rok budowy:

  2018

  Długość:

  6,18 m

  Szerokość:

  2,51 m

  Zanurzenie min/max:

  0,28/1,23 m

  Liczba koi:

  4

  Wysokość w kabinie:

  1,69 m

  Powierzchnia żagli:

  20 m²

  Silnik:

  4 KM  Zobacz • Phobos 22 Sport - Sportowa jednostka

  To prawie sportowa jednostka. Wnętrze oferuje wygodny nocleg dla 4 osobowej załogi.

  Mniej przestrzeni w kabinie wysokiej na 1,5 m z pewnością zrekompensuje olbrzymi kokpit. Jacht ma potencjał szybkiej żeglugi, dla potrzeb czarteru został wyposażony we wszystkie standardowe udogodnienia znane z mazurskich łódek. Polecany szczególnie dla aktywnych żeglarzy. Dynamiczna sylwetka będzie go wyróżniać na tle rodzimej produkcji.

  Rok budowy:

  2017

  Długość:

  6,48 m

  Szerokość:

  2,49 m

  Zanurzenie min/max:

  0,26/1,46 m

  Liczba koi:

  4

  Wysokość w kabinie:

  1,50 m

  Powierzchnia żagli:

  23 m²

  Silnik:

  4 KM  Zobacz • Phobos 24.5 - Zwinny i szybki

  Najnowszy produkt naszej firmy to kontynuacja udanej serii turystycznych Phobosów 21, 25 i 27. Choć stylistycznie i programowo nawiązuje do starszych konstrukcji, to jest zaprojektowany całkowicie od nowa Nowy Phobos będzie miał prawdopodobnie najobszerniejsze wnętrze wśród 24-ro stepowców na naszym rynku. Wnętrze to jego ogromny atut. Mieści sprawdzony, układ w dwóch kombinacjach: czarterowej 6 + 2 lub armatorskiej 5 + 1. Koja dziobowa w każdej wersji może być odseparowana od mesy. Natomiast koja rufowa oddzielona jest od messy tylko w wersji armatorskiej (5+1), gdy koja na prawej burcie jest skrócona do 1,6 m kanapy. W obydwu mieści się spory przedział WC i kambuz .

  W tym roku w czarterze aramtorksa wersja tego modelu.

  Rok budowy:

  2018

  Długość:

  7,45 m

  Szerokość:

  2,26 m m

  Zanurzenie min/max:

  0,3/1,43 m

  Liczba koi:

  5

  Wysokość w kabinie:

  1,82 m

  Powierzchnia żagli:

  30 m²

  Silnik:

  4 KM  Zobacz • Phobos 25 - Największy bez uprawnień

  Phobos 25 nawiązuje stylistycznie do nowoczesnych śródziemnomorskich jachtów. Długa nadbudówka z charakterystycznymi dużymi oknami pozwala zamontować nawet sześć otwieranych okien i luków, co zapewnia ponadprzecietną wentylację i doświetlenie wnętrza. Jacht wyróżnia się dużym kokpitem z którego jest znakomita widoczność w stronę dziobu. Aż cztery osobne schowki kokpitowe ułatwiają przechowywani niezbędnych dla żeglarzy przedmiotów.

  Zaprojektowany przez znanego regatowca Wojtka Spisaka „szybki” kadłub Phobosa 25 jest szeroki i stosunkowo płaski. Z jednej strony gwarantuje znakomitą stateczność, a z drugiej sporą pojemność wnętrza.

  Obszerne wnętrze z układem koji 6+2. Komfortowo może żeglować 6 dorosłych osób, ale maksymalna ilość załogi to 8, zalecana dla rodziców z dziećmi lub żeglującej młodzieży. Wysokość wnętrza nieco ponad 1,8 m. Jacht jest stabilny, szybki i łatwy w prowadzeniu. Zarówno dziobem jak i rufą można go cumować na plaży i w porcie. Uniwersalna, idealna łódka na Mazury.

  Rok budowy:

  2015/2018

  Długość:

  7,49 m

  Szerokość:

  2,86 m

  Zanurzenie min/max:

  0,35/1,40 m

  Liczba koi:

  6+2

  Wysokość w kabinie:

  1,80 m

  Powierzchnia żagli:

  30 m²

  Silnik:

  5 KM  Zobacz • Phobos 25 Ex. - Luksusowo wykończony

  Phobos 25 Exclusive nawiązuje stylistycznie do nowoczesnych śródziemnomorskich jachtów. Długa nadbudówka z charakterystycznymi dużymi oknami pozwala zamontować nawet sześć otwieranych okien i luków, co zapewnia ponadprzecietną wentylację i doświetlenie wnętrza.
  Jacht wyróżnia się dużym kokpitem z którego jest znakomita widoczność w stronę dziobu. Aż cztery osobne schowki kokpitowe ułatwiają przechowywani niezbędnych dla żeglarzy przedmiotów.

   

  Zaprojektowany przez znanego regatowca Wojtka Spisaka „szybki” kadłub Phobosa 25 jest szeroki i stosunkowo płaski. Z jednej strony gwarantuje znakomitą stateczność, a z drugiej sporą pojemność wnętrza. Proponujemy jacht w dwóch wersjach zabalastowania: miecz obrotowy i balast w dnie w wersji sródlądowej lub stała płetwa kilowa dla wersji morskiej.

  Rok budowy:

  2018

  Długość:

  7,49 m

  Szerokość:

  2,86 m

  Zanurzenie min/max:

  0,35/1,40 m

  Liczba koi:

  6+1

  Wysokość w kabinie:

  1,80 m

  Powierzchnia żagli:

  30 m²

  Silnik:

  5 KM  Zobacz • Phobos 29 - Szybki i wygodny

  Phobos 29 to największy produkt naszej firmy. To dzielny, szybki i komfortowy  jacht o ponadczasowej stylistyce.  Z łatwościa pomieści nawet 10- osobową załogę. 3 zamykane kabiny i obszerna mesa zapewnia wysokość stania nawet naprawdę wysokim żeglarzom. Jacht znakomicie łączy wysokie kryteria bezpieczeństwa z łatwością obsługi i znakomitymi osiągami.

  Rok budowy:

  2018

  Długość:

  8,50 m

  Szerokość:

  2,95 m

  Zanurzenie min/max:

  0,40/1,50 m

  Liczba koi:

  8+2/ 3 kab

  Wysokość w kabinie:

  1,95 m

  Powierzchnia żagli:

  39 m²

  Silnik:

  8 KM  Zobacz