+48 506 506 704

 

  •  
_

 

  •  
  •  
  •  
  •  

Reservation on-line

Sprawdź dostępność jachtów

Zapraszamy również do rezerwacji telefonicznej (+48 506 506 704) lub za pomocą maila (czartery@dalpolyacht.pl) - patrz CennikWynajem jachtów na Mazurach

Bezpieczeństwo, poczucie wolności, świetna zabawa – to właśnie możesz poczuć, jeżeli zdecydujesz się skorzystać z naszej oferty. Proponujemy Ci komfortowy wynajem jachtów na Mazurach. Wszystkie wyprodukowane przez nas jednostki są kompleksowo wyposażone i zapewniają pełną wygodę podczas rejsów. Dbamy o wysoki standard wykończenia każdej z nich, a dodatkowo przywiązujemy wielką wagę do najmniejszych szczegółów, dzięki temu nasze jednostki zapewniają bezpieczeństwo wszystkim żeglarzom.


Oferowany przez nas czarter jachtów kierujemy zarówno do osób prywatnych, jak i Klientów biznesowych. Na pokładzie naszych jednostek organizujemy udane imprezy integracyjne, które uświetniamy szeroką gamą produktów z wybranym przez naszych Klientów nadrukiem. Dzięki temu impreza firmowa staje się jednocześnie sposobem na wypromowanie własnej marki. Oprócz wynajmu jachtów zajmujemy się również ich sprzedażą. Dodatkowo, jeżeli nie masz patentu, proponujemy Ci czarterowe rejsy ze skiperem, który nie tylko zadba o bezpieczeństwo podczas wycieczki, ale również pokaże najciekawsze miejsca.


Capabilities


Our yachts

Choose a yacht
See all